Gold-plated RVS is 1 van de beste materialen die je momenteel kunt krijgen qua prijs/kwaliteit verhouding. Het materiaal is niet slijtvrij, maar zal wel langer mooi blijven dan andere materialen van een lagere of zelfde prijsklasse. De beste keuze onder zijn klasse. Maak zelf de beste kwaliteit sieraden die je voor lange tijd kunt dragen, voor een leuk prijsje.
Springveer Clip, Heart – Gold-plated RVS
€8.95
| Maat | ca. 17X20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | RVSG-SPV-HEART |
2 op voorraad
Artikelnummer: RVSG-SPV-HEART
Categorieën: APR - Stainless Steel, April 2025, Gold-plated RVS & Gold-filled, Nieuw, Onderdelen, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluiting |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€0.10
| Maat | ca. 7X6.5X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS313 |
€5.95
| Maat | ca. 18,8X11,3X8,8mm, (ᴓ 9,8X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS202 |
€7.95
| Maat | ca. 28X16,6X4,7mm, (ᴓ 15X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS105 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€1.00
| Maat | ca. 2X1,2mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Knijpkraal |
| Artikelcode | MOL811 |
€0.75
| Maat | ca. 8X8mm, (ᴓ 3,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS & Zilver |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS136 |
€4.95
| Maat | ca. 8,2X7,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gold-plated Zilver |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK507 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | RVS606 |





