Deze ketting van prachtige kwaliteit, blijft mooi. Met een maat van 2X1mm is dit 1 van de fijnste kettinkjes die we hebben. Gebruik een dun ringetje om er een sluiting aan te maken. Dit RVS Ketting is verkrijgbaar in RVS kleur en Gold-plated RVS.
Ketting met Rondelle, 2X1,8mm – RVS Gold-plated
€9.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS Gold-plated |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK53 |
15 op voorraad
Artikelnummer: RVSK53
Categorieën: Benodigdheden, Gold-plated RVS & Gold-filled, Ketting, Ketting, Nieuw, RVS Ketting, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 2,5X2,5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€1.00
| Maat | ca. 19,5X8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG004-G |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 19,5X8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG001-AS |



