€0.80
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS722 |
€0.45
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS721 |
€0.70
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS724 |
€0.70
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS726 |
€0.30
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS723 |
€0.30
| Maat | ca. 26X17,5X0,9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Link |
| Artikelcode | RVS725 |
€7.95
| Maat | ca. 17X20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | RVS-SPV-HEART |
€0.30
| Maat | ca. 8X2,5mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS823 |
€0.12
| Maat | ca. 10X3mm, (á´“ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS831 |
€0.08
| Maat | ca. 10X3X2,5mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS821 |
€0.45
| Maat | ca. 9X4mm, (á´“ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS825 |
€0.35
| Maat | ca. 8X4mm, (á´“ 3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS833 |
€0.60
| Maat | ca. 10,5X7mm, (á´“ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS835 |
€0.45
| Maat | ca. 8X2,5mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS824 |
€0.60
| Maat | ca. 9X4mm, (á´“ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS826 |
€0.50
| Maat | ca. 8X4mm, (á´“ 3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS834 |
€0.75
| Maat | ca. 10,5X7mm, (á´“ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS836 |
€0.15
| Maat | ca. 10X3mm, (á´“ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS832 |
€0.10
| Maat | ca. 10X3X2,5mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Eindkap |
| Artikelcode | RVS822 |
€8.95
| Maat | ca. 17X20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | RVSG-SPV-HEART |














