Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Blue & Green – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Blue & Green – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL18 |
4 op voorraad
Artikelnummer: RGVL18
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |



