Iets wat super makkelijk is om te maken zijn de Memory Wire Armbanden, rijg je kralen over het wire heen en draai aan beide kant een rondje eraan met een rondbektang. Super easy en super leuk om te dragen.
Memory Wire – Nickel-kleurig
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
10 op voorraad
Artikelnummer: MW5.5CMAS
Categorie: Rijgmateriaal
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 loopsuks |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Memory Wire |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | DeepPink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD005 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW1.0D |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD101 |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Violet |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK106 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | HotPink |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK004 |



