Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Old Pink & Grey – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Old Pink & Grey – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL19 |
8 op voorraad
Artikelnummer: RGVL19
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-PL |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Purple |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK007 |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |



