Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Dark Blue & Grey – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Dark Blue & Grey – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL17 |
3 op voorraad
Artikelnummer: RGVL17
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW1.0D |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 0.5mm |
| Hoeveelheid | 12m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.5D |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.00
| Maat | ca. 0.6mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.6D |
€4.95
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 60m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014J |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |





