Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Aqua Blue & Green – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Aqua Blue & Green – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL16 |
7 op voorraad
Artikelnummer: RGVL16
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD506 |
€1.00
| Maat | ca. 0.6mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.6D |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD001 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | #REF! |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD101 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Autumn Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK211 |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |




