Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Dark Blue & Teal Green – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Dark Blue & Teal Green – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL15 |
3 op voorraad
Artikelnummer: RGVL15
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD506 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK001 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Cerise |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK005 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.8D |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Purple |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK007 |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |



