Dit gevlochten materiaal van katoen kan gebruikt worden als instant armbandje, ketting of enkelbandje. Gebruik een schuifknoop of een veterklem en maak in een handomdraai van dit geweldig koord een prachtig sieraad.
Gevlochten Koord – Blue & Green – Gold
€0.95
| Maat | ca. 1,5mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Blue & Green – Gold |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | RGVL18 |
4 op voorraad
Artikelnummer: RGVL18
Categorieën: Gevlochten Koord, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Autumn Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK211 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW1.0D |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |



