FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Copper – Smoky Topaz
€1.00
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Copper – Smoky Topaz |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-04-C10230 |
1 op voorraad
Artikelnummer: FP1-04-C10230
Categorieën: 4mm, Kralen, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Copper – Smoky Topaz |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |

Miyuki Rocailles 11/0 - Ceylon Antique Ivory Pearl
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Antique Ivory Pearl
FirePolish - Coated 1/2 Silver
FirePolish - Coated 1/2 Silver/Plum
FirePolish - Copper - Smoky Topaz
FirePolish - Crystal / Hyacinth AB
FirePolish - Crystal AB
FirePolish - Emerald AB
FirePolish - Light Amethyst AB
FirePolish - Medium Topaz AB
FirePolish - Milky Pink
FirePolish - Milky Pink AB
FirePolish - Milky White AB
FirePolish - Montana Blue
FirePolish - Opaque Cacoa
FirePolish - Peridot AB
FirePolish - Sapphire AB
FirePolish - Silver 1/2
FirePolish - Smoky Topaz AB
FirePolish - Silver-Lined - Aquamarine
FirePolish - Vitral - Teal
FirePolish - Vitral - Sapphire
FirePolish - Coated - Light Rosaline AB
FirePolish - Crystal - Silver-lined
FirePolish - Crystal - White
FirePolish - Light Amethyst AB
FirePolish - Luster - Transparant Light Green
FirePolish - Sapphire - Vitral
FirePolish - Light Smoky Topaz
FirePolish - Matte - Cobol AB
Miyuki Rocailles 8/0 - Blue Sea
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Translucent Spice
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Dyed Aqua
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Silver-Lined Light Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon White Pearl
Miyuki Rocailles 8/0 - Ceylon Baby Pink
Miyuki Rocailles 8/0 - Light Caramel Ceylon
Miyuki Rocailles 8/0 - Opaque Avocado
Miyuki Rocailles 8/0 - Duracoat Galvanized Gold
Miyuki Rocailles 8/0 - Metallic Dark Bronze
Miyuki Rocailles 8/0 - White Ceylon
Miyuki Rocailles 11/0 - Ceylon Cream 

