| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 15 stuks |
| Kleur | Coated – Light Rosaline AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
FirePolish – Coated – Light Rosaline AB
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Coated – Light Rosaline AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-K1702CR |
14 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-K1702CR
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
Gerelateerde producten
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-L23980 |
€1.35
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metallic Bronze Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0178JT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Light Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79051MJT |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Transparant Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN00030 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Purple |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79021MJT |
€2.00
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Opaque Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN02010 |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Neutral Gray |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B06 |










