| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Luster – Transparant Light Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
FirePolish – Luster – Transparant Light Green
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Luster – Transparant Light Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-LS00030 |
14 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-LS00030
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Neutral Gray |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B06 |
€1.30
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-M23980 |
€1.55
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Golden Lime |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B08 |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Tawny Port |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B02 |
€1.80
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Transparant Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN00030 |
€1.75
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-23980 |
€2.00
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Opaque Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN02010 |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Jet AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-X23980 |






