Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Dark Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE180 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Orange |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE179 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE174 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Purple Lilac |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE176 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Salmon Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE175 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Red |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE168 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Orange |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE167 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Bright Orange |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE188 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Hot Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE128 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Khaki Brown |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE183 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Dark Grey |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE146 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Silver |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE145 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Turquoise |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE144 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivory |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE129 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Ivory |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE194 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Beige & Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE150 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Blue & Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE154 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Hot Pink & Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE152 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Orange & White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE155 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Pink & Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE151 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Transparant Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE157 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, White & Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE149 |





















