Deze tube kralen kun je leuk met elkaar combineren in een armband. Je hebt 6 kralen nodig om deze armband te maken. Maak hem in elke kleur combinatie die je kunt bedenken. Stop er een plat kraaltjes tussen elke tube voor een extra leuk effect en de juist maat. One size fits all bij deze tube kraal armband.
Curved Tube – Paintsplatter, Hot Pink & Blue
€0.25 Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (ᴓ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Hot Pink & Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE152 |
195 op voorraad
Artikelnummer: TUBE152
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Paintsplatter, Hot Pink & Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Tube |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |





