| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black Veines, White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE189 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Dark Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE187 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Lilac |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE186 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Really Dark Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE195 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, Blue & White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE191 |
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE160 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Hot Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE163 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Light Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE162 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Salmon |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE161 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crackle, Turquoise Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE164 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Powder AB Glitter |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE165 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE173 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Transparant, Cyan Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE181 |
















