Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paintsplatter, White & Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE153 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE106 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Hot Pink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE107 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, PearlPink |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE105 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Orange |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE110 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Glitter Powder Topaz |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE112 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Yellow/Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE132 |
Aanbieding!
Prijsklasse: €0.07 tot €1.00
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Creamy White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE101 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black Marble Purple |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE117 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gray |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE134 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Violet |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE140 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, White |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE102 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Sky Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE119 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Imitatie Gemstone, Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE118 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lime |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE122 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mint Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE121 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Old Lace |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE103 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Olive Drab |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE123 |
Aanbieding!
Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Purple |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE116 |




















