€7.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 135 stuks |
| Kleur | Carneool |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM3F-CARN |
€8.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Morganiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD3F-MORG |
€7.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Pyriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS3F-PYR |
€7.95
| Maat | ca. 3,4mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 105 stuks |
| Kleur | Schelp |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA3F-SCHE |
€7.50
| Maat | ca. 3,1mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125 stuks |
| Kleur | Boom Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI3F-TREE |
€7.50
| Maat | ca. 3,8mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95 stuks |
| Kleur | Boom Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4F-TREE |
€10.95
| Maat | ca. 2,1mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 180 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ3F-MOSS |
€9.95
| Maat | ca. 2,8mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Amazoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT3F-AMAZ |
€6.95
| Maat | ca. 4,1mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ong. 85 stuks |
| Kleur | Onyx |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTF425 |
€4.50
| Maat | ca. 2,4mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 170 stuks |
| Kleur | Multi-strand |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZZ2F-MIX |
€4.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 115 stuks |
| Kleur | Multi-strand |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZZ3F-MIX |
€5.95
| Maat | ca. 4mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 70 stuks |
| Kleur | Multi-strand |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZZ4F-MIX |
€0.10
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crazy Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC303 |
€0.10
| Maat | ca. 3,2mm, (á´“ 0.6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC302 |
€0.30
| Maat | ca. 2,9mm, (á´“ 0.6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zonnesteen |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC312 |
€9.50
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ3F-OBSI |
€12.95
| Maat | ca. 2,1mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 180 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ2F-MOSS |
€5.95
| Maat | ca. 1,9mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 180 stuks |
| Kleur | Spinel |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ2F-SPIN |
€19.95
| Maat | ca. 1,9mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 190 stuks |
| Kleur | Zonnesteen |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM3F-ZONN |
€7.50
| Maat | ca. 4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Amazoniet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT4F-AMAZ |
€8.75
| Maat | ca. 4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Aventurijn (groen) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4F-GAVE |
€6.95
| Maat | ca. 4mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4F2-DALM |
€6.95
| Maat | ca. 4,4mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4F-AMET |
€7.95
| Maat | ca. 4mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Heliotroop / Bloodstone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK4F-BLOO |



