€2.95
| Maat | ca. 6,4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 65 stuks |
| Kleur | Opaliet (synthetisch) - 6,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA6R-OPAL |
€3.95
| Maat | ca. 8,4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 45 stuks |
| Kleur | Opaliet (synthetisch) - 8,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA8R-OPAL |
€4.50
| Maat | ca. 10,4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Opaliet (synthetisch) - 10,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA10R-OPAL |
€8.95
| Maat | ca. 3,3mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Topaas - 3,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA3F-TOPA |
€8.95
| Maat | ca. 4-6X6-10mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 65 stuks |
| Kleur | Topaas - 4-6X6-10mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA6N-TOPA |
€22.95
| Maat | ca. 6,2mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 65 stuks |
| Kleur | Topaas - 6,2mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA6R-TOPA |
€10.50
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 85 stuks |
| Kleur | Schelp - 4,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA4F-SCHE |
€4.95
| Maat | ca. 4,8mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Gele Jade - 4,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK4R-JADE |
€5.95
| Maat | ca. 6,6mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Gele Jade - 6,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK6R-JADE |
€6.95
| Maat | ca. 8,7mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 40 stuks |
| Kleur | Gele Jade - 8,7mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK8R-JADE |
€7.95
| Maat | ca. 3,3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 115 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD3F-ROSE |
€8.95
| Maat | ca. 6-8X3-7mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 55 stuks |
| Kleur | Fantoom Quartz - Lodoliet Paars - 6X8X3-7mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG6N-FANT |
€8.95
| Maat | ca. 3,6mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Prehniet met Epidot- 3,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4F-PREH |
€7.95
| Maat | ca. 3,3mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 110 stuks |
| Kleur | Chalcedoon - 3,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ3F-CHAL |
€6.95
| Maat | ca. 3,7X2,4mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 140 stuks |
| Kleur | Chalcedoon (b) - 3,7X2,4mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4DF-CHAL |
€4.95
| Maat | ca. 4,6mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Dragon Blood Jaspis - 4,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK4R-DRAG |
€5.95
| Maat | ca. 6,5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 55 stuks |
| Kleur | Dragon Blood Jaspis - 6,5mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK6R-DRAG |
€6.95
| Maat | ca. 8,6mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 43 stuks |
| Kleur | Dragon Blood Jaspis - 8,6mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK8R-DRAG |
€7.95
| Maat | ca. 6,3mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Indian Agaat - 6,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK6F-INDI |
€8.95
| Maat | ca. 8mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 43 stuks |
| Kleur | Indian Agaat - 8mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK8F-INDI |
€9.95
| Maat | ca. 4,2mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4F-MOSS |
€7.95
| Maat | ca. 6,5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 60 stuks |
| Kleur | Moss Agaat - 6,5mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK6F-MOSS |
€8.95
| Maat | ca. 8,3mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 43 stuks |
| Kleur | Moss Agaat - 8,3mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTK8F-MOSS |
€3.95
| Maat | ca. 2,6mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 120 stuks |
| Kleur | Granaat - 2,8mm |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTP3F2-GRAN |
