Hoe schattig zijn deze kleine facet kraaltjes van natuursteen, gebruik ze in een dunne ketting als focal kraaltje voor dat extra beetje bling of als center kralen in je armbandjes gecombineerd met rocailles. Deze kleine bling kraaltjes met energetische eigenschappen zijn een toevoeging voor je kralen / sieraden collectie.
Natuursteen Facet – Pyriet
€7.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Pyriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS3F-PYR |
3 op voorraad
Artikelnummer: NTS3F-PYR
Categorieën: Alle Strengen, April 2026, Edelstenen, Kralen, Mini Facet, Nieuw, Overige maten, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Pyriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |



