Hoe schattig zijn deze kleine facet kraaltjes van natuursteen, gebruik ze in een dunne ketting als focal kraaltje voor dat extra beetje bling of als center kralen in je armbandjes gecombineerd met rocailles. Deze kleine bling kraaltjes met energetische eigenschappen zijn een toevoeging voor je kralen / sieraden collectie.
Natuursteen Facet – Morganiet
€8.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Morganiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD3F-MORG |
2 op voorraad
Artikelnummer: NTD3F-MORG
Categorieën: Alle Strengen, Augustus 2024, Edelstenen, Kralen, Mini Facet, Nieuw, Overige maten, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Morganiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Facet Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |



