Prijsklasse: €0.60 tot €8.95
HOW TO: Kettelen: Kettelen is simpel als je het eenmaal een beetje onder de knie hebt. Het juiste gereedschap is PRE. Je gebruikt voor het rond draaien van de stiftjes een rondbektang. Rijg je kraal op een nietstiftje, hier zijn de stiftjes met een bolletje gebruikt, zeker mijn favoriet als het gaat om deze techniek. [...]
€0.60
| Maat | ca. 21X17,3X3,4mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT018 |
€0.60
| Maat | ca. 21X17,3X3,4mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT016 |
€0.60
| Maat | ca. 21X17,3X3,4mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT017 |
€0.60
| Maat | ca. 21X17,3X3,4mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT015 |
€0.60
| Maat | ca. 24X18X2,4mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT014 |
€0.60
| Maat | ca. 24X18X2,4mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT013 |
€0.60
| Maat | ca. 19,5X17X3mm, (á´“ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT009 |
€0.60
| Maat | ca. 19,5X17X3mm, (á´“ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT007 |
€0.60
| Maat | ca. 19,5X17X3mm, (á´“ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT008 |
€0.40
| Maat | ca. 15X13,3X2,3mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ813 |
€0.25
| Maat | ca. 17,7X10,6X2,3mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ809 |
€0.40
| Maat | ca. 17X11X1,3mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ807 |
€0.60
| Maat | ca. 21X12,7X2mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ817 |
€0.30
| Maat | ca. 10,4X9X4,6mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ815 |
€0.40
| Maat | ca. 15X13,3X2,3mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ814 |
€0.25
| Maat | ca. 17,7X10,6X2,3mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ810 |
€0.40
| Maat | ca. 17X11X1,3mm, (á´“ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ808 |
€6.95
| Maat | ca. 3,2mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 115 stuks |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ3F-GAVE |
€6.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125 stuks |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA3F-BERG |
€7.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 135 stuks |
| Kleur | Carneool |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM3F-CARN |
€8.95
| Maat | ca. 3mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 130 stuks |
| Kleur | Morganiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD3F-MORG |
€7.95
| Maat | ca. 3,4mm, (á´“ 0.5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 105 stuks |
| Kleur | Schelp |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTA3F-SCHE |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD107C |
