Deze geweldige schildpadjes zijn gemaakt van porcelein. Super schattig en in geweldige kleuren verkrijgbaar
Porcelein, Schildpad – Pale Orange
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (ᴓ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD108C |
5 op voorraad
Artikelnummer: VERD108C
Categorieën: Augustus 2024, Keramiek / Porselein, Kralen, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Schildpad |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |



