€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD106C |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD107B |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD106A |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD105B |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD107A |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD108C |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD106B |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD105A |
€0.40
| Maat | ca. 19X15X8mm, (á´“ 2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Porcelein |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | VERD108A |
€5.95
| Maat | ca. 29X29X7mm, (á´“ 9X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Locket |
| Artikelcode | LOCK04 |
€3.95
| Maat | ca. 29X29X7mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Locket |
| Artikelcode | LOCK01 |
€3.95
| Maat | ca. 29X29X7mm, (á´“ 9X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Locket |
| Artikelcode | LOCK03 |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter A |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-A |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter B |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-B |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter C |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-C |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter D |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-D |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter E |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-E |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter F |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-F |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter G |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-G |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter H |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-H |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter I |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-I |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter J |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-J |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter K |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-K |
€0.45
| Maat | ca. 12X12mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Letter L |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-LETTER-L |



