Geweldige grote hanger van goud-kleurig RVS, super leuk als een statement ketting hanger.
RVS – Gold – Puffy Heart M
€5.95
| Maat | ca. 29X25X11mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-PUFMG |
5 op voorraad
Artikelnummer: STAS-BP-PUFMG
Categorieën: MEI - Grote Hangers, Mei 2025, Nieuw, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK104 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sheashell (Natural) |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NAT |





