Veterklem perfect qua maat voor het afwerken van Miyuki weefarmbandjes.
Veterklem – Goud-kleurig – 5-rij Miyuki-weefarmband
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
4 op voorraad
Artikelnummer: MLK103
Categorieën: Benodigdheden, Nieuw, Specials, Veterklemmen
| Maat | ca. 7X3mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
Gerelateerde producten
€11.95
| Maat | |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Weefbord |
| Artikelcode | BW001 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Dark Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LADK |
€1.00
| Maat | 13~16X10~11X3~5mm |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Kauri, Grijs/Beige |
| Materiaal | Schelp |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SC001 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |



