RoestVrijStaal is een geweldig in gebruik, de meeste mensen kunnen er tegen en de materialen blijven heel erg lang mooi. Met RVS hoef je vaak niet bang te zijn dan mensen vanwege verkleuring klagen. Het kan wel doffer worden door het dragen vanwege je huidcellen of producten die je gebruikt. Een zilverpoetsdoekje is heel erg handig om af en toe te gebruiken.
Ringetjes – RVS
€1.00
| Maat | ca. ᴓ 3mm, dikte 0.2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ring |
| Artikelcode | MOL524 |
23 op voorraad
Artikelnummer: MOL524
Categorieën: Nieuw, Onderdelen, RVS (Stainless Steel), RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. ᴓ 3mm, dikte 0.2mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ring |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. 19,3X9,6mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS204 |
€7.95
| Maat | ca. 28X16,6X4,7mm, (ᴓ 15X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS105 |
€10.95
| Maat | ca. 33X24,3X9,5mm, (ᴓ 21,5X6,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS101 |
€0.80
| Maat | ca. 7,9X6,4mm, ᴓ 2,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS Golden |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK502 |
€9.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS Gold-plated |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK53 |
€1.00
| Maat | ca. 5X3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kalotje |
| Artikelcode | MOL821 |
€0.15
| Maat | ca. 10X8.5X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS314 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |



