| Gewicht | ca. 18 – 26 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 2,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ortoclase |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Knuffelsteen |
Ortoclase – Knuffelsteen
€1.50
| Gewicht | ca. 18 – 26 gram |
| Maat | ca. 2,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ortoclase |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF167 |
28 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-KNUF167
Categorieën: Edelstenen, Knuffelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€1.00
| Maat | ca. 20X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK503 |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |





