| Gewicht | ca. 1 – 2 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 1 – 2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Koper Nugget |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Knuffelsteen |
| Vindplaats | USA (Michigan) |
Koper Nugget – Knuffelsteen
€1.00
| Gewicht | ca. 1 – 2 gram |
| Maat | ca. 1 – 2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Koper Nugget |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF168 |
30 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-KNUF168
Categorieën: Edelstenen, Knuffelstenen, Nieuw
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK101 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Dark Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LADK |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |





