Deze schatige nugget kralen zijn super leuk om te gebruiken in speelse sieraden. Door hun vorm zijn ze super leuk als focal kralen in een simpele armband of maak een complete armband van deze super kraaltjes. Deze kralen zijn ook als +/- 40cm streng verkrijgbaar.
Natuursteen – Oceaan Jaspis *klein
€0.30 Oorspronkelijke prijs was: €0.30.€0.20Huidige prijs is: €0.20.
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oceaan Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC417 |
30 op voorraad
Artikelnummer: YC417
Categorieën: Edelstenen, Edelstenen, Jaspis / Jasper, Jaspis / Jasper - Kralen, Nieuw, Nuggets
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oceaan Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Silk Stone |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SILK |
€1.50
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM63 |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Brown Snowflake Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-BSNOW |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X6.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Picture Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE409 |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |



