Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn, alle kralen zijn anders. Elke levering kan weer net iets afwijken. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Aquamarijn (licht groen en wit)
€0.55
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aquamarijn |
| Materiaal | |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC2103 |
4 op voorraad
Artikelnummer: YC2103
Categorieën: Edelstenen, Losse kralen
| Maat | ca. 10mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aquamarijn |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE417 |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Dalmatier Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-DALM |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€6.95
| Maat | ca. 4,1mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-MOSS |
€8.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Snowflake Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-SNOO |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |



