Mooie larvikiet bol met grijze schitteringen en weerschijn erin.
Larvikiet – Bol
€19.00
| Gewicht | 140 gram |
| Maat | ca. 46mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-LARB02 |
1 op voorraad
Artikelnummer: EDEL-LARB02
Categorieën: Alle Edelstenen, Edelstenen, Larvikiet, Larvikiet - Edelstenen, Nieuw
| Gewicht | 140 gram |
|---|---|
| Afmeting | ca. 46mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Vorm | Bol |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-GY |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LA |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |



