Deze mini Ibiza kwastjes zijn extra fluffy, met een lengte van 1.5cm zijn ze ook nog is super schattig. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Fluffy, Zilver – Aubergine Purple
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aubergine Purple |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | FLK217 |
5 op voorraad
Artikelnummer: FLK217
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aubergine Purple |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W208 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W214 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W202 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Vintage Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W109 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Off-White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W103 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Seashell Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W105 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W111 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W205 |



