Deze mini Ibiza kwastjes zijn de meest schattige kwastjes van allemaal. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Mini, Golden – Neon Yellow
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W214 |
5 op voorraad
Artikelnummer: W214
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Peach |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W203 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W111 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W101 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paradise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W217 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W201 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Burnt Coral Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W107 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Persimmon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W207 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W303 |



