Deze mini Ibiza kwastjes zijn de meest schattige kwastjes van allemaal. Ze zijn klein en hebben al een oogje eraan, super handig in gebruik en ze maken je Boho inspired sieraden helemaal af.
Kwastje Ibiza Mini, Zilver – Neon Orange
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W205 |
5 op voorraad
Artikelnummer: W205
Categorieën: Kwastjes Ibiza, Nieuw
| Maat | ca. 15mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Orange |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Carmine Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W114 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Off-White |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W103 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sunshine Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W212 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Neon Yellow |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W214 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bright Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W202 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W303 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tiffany Blue |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W307 |
€0.40
| Maat | ca. 15mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Vintage Pink |
| Materiaal | Koord |
| Soort | Kwastje |
| Artikelcode | W109 |



