Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Jumpring (dubbel) – Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. ᴓ 6mm, 0.5mm dik |
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Ringetjes |
| Artikelcode | OG304 |
6 op voorraad
Artikelnummer: OG304
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Basic Quality, Benodigdheden, Ringetjes
| Maat | ca. ᴓ 6mm, 0.5mm dik |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Ringetjes |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH005-AB |
€1.00
| Maat | ca. 21,5X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | CF001-G |
€0.50
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Licht Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI004-MG |
€1.00
| Maat | ca. 19,5X8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK103 |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI003-AB |

Love Lint - Hearts, Pink
Love Lint - Happiness, Burdeaux Red - Gold
Love Lint - Good Vibes' Ice Blue & Gold
Love Lint - Waves Fuchsia & Light Pink
Love Lint - Shine Sparkle' Blue & Gold
Love Lint - Good Times' Purple & Pink
Love Lint - Waves Turquoise Blue
Bedel, Goud-kleurig - Cowbow Laars 

