Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Jumpring (dubbel) – Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. ᴓ 5mm, 0.5mm dik |
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Ringetjes |
| Artikelcode | OG303 |
3 op voorraad
Artikelnummer: OG303
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Basic Quality, Benodigdheden, Ringetjes
| Maat | ca. ᴓ 5mm, 0.5mm dik |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 50 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Ringetjes |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH005-AB |
€1.00
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | CF002-AS |
€1.00
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG006-G |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF002-G |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK203 |



