Creolen met een klik systeem gemaakt van RVS of RVS – Gold. Wil je iets eroverheen schuiven, gebruik dan een ringetje van minstens 5mm. Je maakt ze dicht met een klik en zijn hierdoor nog makkelijker wisselbaar en natuurlijk van RVS & RVS – Gold gemaakt dus je hebt er extra lang plezier van.
Huggie Creool – RVS – Gold – 12mm, dun
€3.95
| Maat | ca. 12,3mm, (ᴓ 1,9mm) |
| Hoeveelheid | Per paar |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel onderdeel |
| Artikelcode | CGH12D |
8 op voorraad
Artikelnummer: RVS-CGH12D
Categorieën: Gold-plated RVS & Gold-filled, Oorbel Onderdelen, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Hoeveelheid | Per paar |
|---|---|
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Oorbel onderdeel |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 50X3mm |
| Hoeveelheid | 2 stuks |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Verlengketting |
| Artikelcode | MOL823 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 14X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS104 |
€0.25
| Maat | ca. 2,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goldfilled |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK508 |
€5.95
| Maat | ca. 19X11,4X8,7mm, (ᴓ 9,8X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS201 |
€0.10
| Maat | ca. 7X6.5X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS313 |
€4.95
| Maat | ca. 8,2X7,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gold-plated Zilver |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK507 |
€0.75
| Maat | ca. 8X8mm, (ᴓ 3,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS & Zilver |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS136 |
€0.50
| Maat | ca. 5,9X5,3mm, ᴓ 1,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | 18K Gold-Plated |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK506 |



