| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 6mm
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-6 |
3 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-6
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€0.50
| Maat | ca. 8X8X4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE706 |
€8.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG8R-PAVE |
€3.25
| Maat | ca. 14-15X8X5-5.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | YD709 |
€5.95
| Maat | ca. 6,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC6R-PAVE |
€7.95
| Maat | ca. 8,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ8R-GAVE |
€1.80
| Maat | ca. 14X15X6,5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD412 |
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-8 |
€3.95
| Maat | ca. 4,7mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Roze Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD4R-RAVE |



