Natuursteen kralen zijn een mooie toevoeging aan elk sieraad. Natuurstenen zijn prachtig en uniek. Wil je voor oorbellen twee zoveel mogelijk gelijken laat het dan even weten in het opmerkingen vakje als je afrekend.
Natuursteen – Aventurijn, Facet Ovaal
€0.95
| Maat | ca. 12X8X5,5-6,2mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE806 |
15 op voorraad
Artikelnummer: YE806
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Kralen, Edelstenen, Losse kralen, Nieuw, Z-CONCEPT
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Ovaal |
Gerelateerde producten
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€1.50
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM63 |
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |
€1.00
| Maat | ca. 12X5.2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE509 |
€5.95
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Fancy Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-JASP |
€1.80
| Maat | ca. 20.5X7.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Kambaba Jaspis |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC015 |



