| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Vorm | Rond |
Edelsteen Armband – Aventurijn, 8mm
€5.95
| Maat | ca. 8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-8 |
4 op voorraad
Artikelnummer: ARMB-AVEN-8
Categorieën: Aventurijn, Aventurijn - Sieraden, Edelsteen Armbanden, Home & Giving, Sieraden
Gerelateerde producten
€3.95
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-PAVE |
€4.95
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Armband |
| Artikelcode | ARMB-AVEN-6 |
€4.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM4R-RAVE |
€0.95
| Maat | ca. 10X5mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Groene Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD907 |
€7.95
| Maat | ca. 8,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Red Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTM8R-RAVE |
€6.95
| Maat | ca. 8,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC8R-PAVE |
€5.95
| Maat | ca. 6,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 63 stuks |
| Kleur | Pink Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC6R-PAVE |
€3.25
| Maat | ca. 14-15X8X5-5.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | YD709 |




