Deze bail heeft de pinnetjes, links en rechts zitten. Zo kun je de hanger goed dichtknijpen. Hou er rekening mee dat pin niet in het midden valt zodra je deze bail aan je hanger hebt zitten.
Bail – RVS
€0.10
| Maat | ca. 7X6.5X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS313 |
15 op voorraad
Artikelnummer: RVS313
Categorieën: Nieuw, Onderdelen, RVS (Stainless Steel), RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 7X6.5X3mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 5X3mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | 4 stuks |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kalotje |
| Artikelcode | MOL821 |
€5.95
| Maat | ca. 19X11,4X8,7mm, (ᴓ 9,8X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS201 |
€0.50
| Maat | ca. 5,9X5,3mm, ᴓ 1,7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | 18K Gold-Plated |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK506 |
€8.95
| Maat | ca. ᴓ 15,5X2,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS203 |
€7.95
| Maat | ca. 22,5X20,5X6,2mm, (ᴓ 18,5X3-4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS102 |
€0.75
| Maat | ca. 8X8mm, (ᴓ 3,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | RVS & Zilver |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS136 |
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€4.95
| Maat | ca. 28X5,8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS301 |



