Deze ovale, nugget achtige acryl kralen van 18X13mm hebben een prachtige imitatie gemstone-look met een glanzende candy-afwerking. Lichtgewicht maar opvallend – ideaal voor de nieuwste trend met grote kralen! Perfect te gebruiken in telefoonkoordjes, speelse armbandjes of kleurrijke sieradenprojecten.
Acryl, Candy Beads, Nuggets – Imi Gemstone, Black
€0.15
| Maat | ca. 18X13X9,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRN18-12 |
203 op voorraad
Artikelnummer: ACRN18-12
Categorieën: Candy Beads, Candy Beads - Nuggets, Nieuw, SEPT - Candy Beads, September 2025
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | White |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-WH |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK403 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK401 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK302 |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€1.00
| Maat | ca. 15X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK402 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |



