| Maat | ca. 32,7X8X10,3mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mat Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE221 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE130 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Beige |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE104 |
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
| Maat | ca. 31,7X7,2X9,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matte Zilver |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE234 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE133 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Navy Blue |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE208 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Glitter Powder, Dark Green |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE298 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivoory |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE269 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Magenta |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE265 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE261 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE267 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Glitter Powder, Sea Green Mix |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE243 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matte Aqua |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE250 |
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matte Grey |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE252 |
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
HOW TO: Werken met Elastiek: Rek je elastiek een beetje uit zodat hij niet zo uit lubbert met het dragen. Rijg je kraaltjes op je elastiek. Ik vind het fijn om gewoon op de rol te rijgen, zo kun je de kraaltjes niet kwijtraken tijdens het rijgen. Zodra je kraaltjes erop zitten, knip je het [...]
| Maat | ca. 31,7X7,2X9,5mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivory Pearl Look |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE232 |














