Deze tube kralen kun je leuk met elkaar combineren in een armband. Je hebt 6 kralen nodig om deze armband te maken. Maak hem in elke kleur combinatie die je kunt bedenken. Stop er een plat kraaltjes tussen elke tube voor een extra leuk effect en de juist maat. One size fits all bij deze tube kraal armband.
Curved Tube – Rainbow Plated, Ivory
€0.25 Oorspronkelijke prijs was: €0.25.€0.12Huidige prijs is: €0.12.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (ᴓ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivoory |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE269 |
82 op voorraad
Artikelnummer: TUBE257 / 269
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Ivoory |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Tube |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |





