Deze tube kralen kun je leuk met elkaar combineren in een armband. Je hebt 6 kralen nodig om deze armband te maken. Maak hem in elke kleur combinatie die je kunt bedenken. Stop er een plat kraaltjes tussen elke tube voor een extra leuk effect en de juist maat. One size fits all bij deze tube kraal armband.
Curved Tube – Matte Grey *laatste
€0.15 Oorspronkelijke prijs was: €0.15.€0.07Huidige prijs is: €0.07.
| Maat | ca. 33X8X10,5mm, (ᴓ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Matte Grey |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE252 |
6 op voorraad
Artikelnummer: TUBE243 / 252
Categorieën: Alle Tube Items, Kralen, Nieuw, Tube Kralen, Tube Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matte Grey |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Tube |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |





