€1.80
| Maat | ca. 14X15X6,5mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD404 |
€0.40
| Maat | ca. 8X6,5X4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD208 |
€0.40
| Maat | ca. 10,6mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC2007 |
€0.90
| Maat | ca. 10X10X5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC504 |
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5x3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD610 |
€0.50
| Maat | ca. 13X4X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC207 |
€0.50
| Maat | ca. 8X8X4mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE704 |
€1.00
| Maat | ca. 4-4,6X2,3mm, (á´“ 0,5mm) |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD111 |
€0.60
| Maat | ca. 8X6X4,3-4,8mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts, Facet Ovaal |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE803 |
€10.95
| Maat | ca. 6X3,8-4,2mm, (á´“ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ong. 95 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD6D-ROSE |
€10.95
| Maat | ca. 8X4,2-5mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD8D-ROSE |
€0.60
| Maat | ca. 10mm, (á´“ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC913 |
€0.95
| Maat | ca. 10X9mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ENER103 |
€0.25
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC414 |
€0.40
| Maat | ca. 6-6.5x3.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YD801 |
€3.25
| Maat | ca. 11-12X8X8mm, (á´“ 1.5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | YD714 |
€3.25
| Maat | ca. 14-15X8X5-5.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | YD710 |
€1.80
| Maat | ca. 20X9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC001 |
€1.80
| Maat | ca. 20X9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC018 |
€0.80
| Maat | ca. 14X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC701 |
€4.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts (bijgekleurd) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD4R-ROSE |
€8.95
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | ong. 38 stuks |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTD10R-ROSE |

