Hoe gaaf zijn ze natuursteen hangers met gold-plated oogje eraan. Helemaal de trend van het voorjaar 2020.
Natuursteen hanger, Ovaal – Rozenkwarts
€3.25
| Maat | ca. 14-15X8X5-5.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | YD710 |
6 op voorraad
Artikelnummer: YD710
Categorieën: Bedels, Edelsteen Hangers, Edelsteen Hangers, Edelsteen Hangertjes, Edelstenen, Rozenkwarts, Rozenkwarts - Kralen, Sieraden
| Maat | ca. 14-15X8X5-5.5mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sodaliet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-J |
€0.55
| Maat | ca. 9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD102 |
€0.50
| Maat | ca. 12X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | #REF! |
| Artikelcode | XB405 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD118 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-B |



