Deze schatige nugget kralen zijn super leuk om te gebruiken in speelse sieraden. Door hun vorm zijn ze super leuk als focal kralen in een simpele armband of maak een complete armband van deze super kraaltjes. Deze kralen zijn ook als +/- 40cm streng verkrijgbaar.
Natuursteen – Rozenkwarts
€0.25
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC414 |
20 op voorraad
Artikelnummer: YC414
Categorieën: Edelstenen, Edelstenen, Kralen, Nuggets, Rozenkwarts, Rozenkwarts - Kralen
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-010 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |



