€5.95
| Gewicht | ca. 24 - 28 gram |
| Maat | ca. 4cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF78 |
€1.50
| Gewicht | ca. 8 - 12 gram |
| Maat | ca. 1,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist (A-kwaliteit) |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF76 |
€3.50
| Gewicht | ca. 8 - 14 gram |
| Maat | ca. 2,2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist (A-kwaliteit) |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF77 |
€1.50
| Gewicht | ca. 10 - 22 gram |
| Maat | ca. 2,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist (Chevron) |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF73 |
€1.50
| Gewicht | ca. 20 - 24 gram |
| Maat | ca. 3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist (Chevron) |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF74 |
€3.95
| Gewicht | 16 - 24 gram |
| Maat | ca. 3,2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Azeszthuliet |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF13 |
€1.00
| Gewicht | 10 - 22 gram |
| Maat | ca. 2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF01 |
€3.50
| Gewicht | 10 - 22 gram |
| Maat | ca. 2,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF02 |
€4.00
| Gewicht | 16 - 20 gram |
| Maat | ca. 2,7cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF03 |
€1.50
| Gewicht | 10 - 16 gram |
| Maat | ca. 2,3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF05 |
€2.00
| Gewicht | 10 - 16 gram |
| Maat | ca. 2,3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF06 |
€1.50
| Gewicht | 12 - 18 gram |
| Maat | ca. 2,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF09 |
€3.50
| Gewicht | 16 - 24 gram |
| Maat | ca. 3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF08 |
€3.95
| Gewicht | 10 - 22 gram |
| Maat | ca. 4,6cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF11 |
€5.95
| Gewicht | 22 - 30 gram |
| Maat | ca. 4,3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bergkristal |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF14 |
€4.00
| Gewicht | 40 - 46 gram |
| Maat | ca. 3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bloem Agaat |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF58 |
€4.00
| Gewicht | 28 - 32 gram |
| Maat | ca. 3,8cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bloem Agaat |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF59 |
€3.50
| Gewicht | 20 - 30 gram |
| Maat | ca. 3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Botswana Agaat (Roze) |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF60 |
€3.50
| Gewicht | ca. 18 - 24 gram |
| Maat | ca. 3cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mahogany Obsidiaan |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF72 |
€1.50
| Gewicht | 10 - 16 gram |
| Maat | ca. 2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Carneool |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF44 |
€2.00
| Gewicht | 2 - 3 gram |
| Maat | ca. 1 cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF24KL |
€4.00
| Gewicht | 4 - 5 gram |
| Maat | ca. 1,5cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Citrien |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF24GR |
€1.50
| Gewicht | 8 - 12 gram |
| Maat | ca. 2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crazy Agaat |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF34 |
€5.00
| Gewicht | 38 - 46 gram |
| Maat | ca. 4,2cm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Crazy Agaat |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-KNUF35 |















